تالار گفتگو

نگهداری و پشتیبانی وب

معرفی

وب سایت هایی كه دارای بخش مدیریت می باشند، قابلیت افزودن مطالب جدید و ویرایش مطالب قبلی را مهیا می سازند. یك سایت با هر قابلیتی كه داشته باشد، بدون محتوا هیچ ارزشی ندارد و محتوای یك سایت بین 2 تا 400 برابر وب سایت ارزش دارد.

بیشترین هزینه وب سایت، نگهداری و افزودن محتوا و بروزرسانی آن می باشد و همچنین با تمامی تلاش برنامه نویسان جهت ساده سازی بخش های مدیریتی سایت های داینامیك، ولی باز هم دانستن تكنیك ها و دانش فنی برنامه نویسی و گرافیك، به داشتن وب سایتی استاندارد و زیبا، بسیار كمك می كند. جهت رضایت مشتریان و دسترسی به خواسته های آنها برخی شركتها وظیفه نگهداری وب سایت را برعهده میگیرند.

انواع نگهداری و بروزرسانی وب سایت

نگهداری و بروزرسانی و پشتیبانی هر سایت بنا به نوع آن سایت، میزان محتوای موردنیاز، آیتم ها و ماژول های موجود در آن و حساسیت زمانی مورد نیاز كارفرما متفاوت با یكدیگر هستند و در برآورد هزینه نگهداری سایت دخیل هستند.

بنا به نوع وب سایت، خدمات نگهداری و بروزرسانی وب سایت بر اساس استراتژی مورد درخواست كارفرما تغییر كرده و معمولا سایت های تجاری كوچك هزینه نگهداری و پشتیبانی كمتری به نسبت فروشگاه ها و سایت های سازمانی خواهند داشت. در بیشتر موارد بروزرسانی وب سایت، تنها افزودن محتوای مورد نظر كارفرما نیست و در كنار محتواسازی، گرافیك های متناسب و آیتم های صوتی و تصویری و المان های بصری نیز در مراحل كار قرار گرفته و در نتیجه وب سایت نگهداری شده بهینه تر و استانداردتر خواهد شد.

رابطه نگهداری و بهینه سازی سایت

فرآیند نگهداری و پشتیبانی و بروزرسانی سایت با فرآیند بهینه سازی سایت بسیار همپوشانی داشته و می توان این دو بخش را با یكدیگر تركیب نمود. بهینه سازی سایت یا سئو در واقع آماده سازی وب سایت جهت محبوب شدن در موتورهای جستجو می باشد. محبوبیت در موتور جستجو به این معناست كه محتویات وب سایت از طریق جستجو در موتورهای جستجو قابل دسترسی بوده و در نتایج اولیه جستجو نمایش داده می شوند. بدین ترتیب تعداد بازدیدهای وب سایت افزایش یافته و به دلیل افزایش حجم بازدیدها مسلما میزان فروش و عرضه خدمات و محصولات آن سایت نیز افزایش می یابد.

هزینه بهینه سازی وب سایت با توجه به میزان درخواست مشتری و نوع وب سایت متفاوت بوده و معمولا در صورت درخواست بهینه سازی و بروزرسانی وب سایت، هزینه بسیار مطلوب و از نظر كارفرما قابل توجیه می باشد.

چرا ایستگاه تبلیغات ؟

شرکت فناوری اطلاعات متحد، با دارا بودن تعداد نیروی كافی در هر زمینه و تخصص و اشراف به مباحث نگهداری و پشتیبانی وب سایت و همچنین دارا بودن تیم تخصصی بازاریابی الكترونیك و بهینه سازی وب سایت، شما را در رسیدن به اهداف الكترونیك كسب و كارتان یاری می كند.

تغییر استراتژیك و تغییر بخش های اصلی وب سایت تا افزودن و ویراستاری محتویات وب سایت تخصص ماست و ما می دانیم كه چگونه بایستی ساز و كارهای كسب و كار دیجیتال را فراهم نماییم و همچنین با شناخت دقیق رقبا و همكاران، پیشنهادات سازنده ای را جهت پیشی گرفتن شما در فضای مجازی ارایه خواهیم نمود و شما را در رسیدن به فروش بیشتر و محبوبیت كافی راهنمایی خواهیم كرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
 

09127005829 02122287101تاريخ بروز رساني : چهارشنبه 18/01/95 ساعت 15:56