تالار گفتگو

مشاوره و ارزیابی پروژه

مشاوره

همان گونه كه شروع هر تجارت نیاز به یك نام دارد، شناخت تجارت نیز اهمیت دارد. حضور یك مشاور مسلط و مناسب می تواند موفقیت شما را تضمین كند و تمامی نكته های تجارت را به شما گوشزد كند.

داشتن وب سایتی که بتواند درصدی قابل توجه از فروش ، جذب مخاطب ، ارائه خدمات و... شما را به خود اختصاص دهد یکی از اهداف اولیه شما از طراحی سایت بوده و هست.

ارزیابی و شناخت رقبا و بازار هدف

جهت موفقیت در هر كسب و كاری، شناخت رقبا - همكاران و بازار هدف مشتریان اهمیت بسیاری دارد، بدین ترتیب می توان گفت اصل اول در فروش موفق، شناخت رقبای همان حوزه كاری و اصل دوم شناخت بازار هدف جهت ارایه محصولات به مشتریان هدفمند می باشد.

مشاوران ایستگاه تبلیغات شما را در شناخت دقیق رقبا و همكاران یاری نموده و بازار هدف شما را با تحلیل دقیق به شما نشان می دهند.

گاهی لازم است به جای شما شخص دیگری که واجد شرایط لازم است، به عنوان مشاور یا سخنگو، انتظارات و نیازمندی های شما را در وب سایت تان بازگو نماید و طرف مشورت وب سایت شما باشد.
و یا گاهی لازم است شخصی به عنوان ناظری امین، پروژه طراحی سایت شما را نظارت نماید...

مشاوران ایستگاه تبلیغات با توجه به دانش فنی مناسب و شناخت حوزه های مختلف تجارت الكترونیك می توانند بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهند تا شما با خیال آسوده تر به دنیای تجارت الكترونیك وارد شوید و به نتایج مطلوبی در این زمینه دست یابید.

همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.
 0912-7005829021-22287101 


تاريخ بروز رساني : چهارشنبه 18/01/95 ساعت 15:36