تالار گفتگو

طراحی وب سایت

معرفی

در عصر ارتباطات و رشد روز افزون کاربران استفاده کننده اينترنت و همچنين تمايل و سوق کاربران براي خريد و استفاده از خدمات بصورت آن لاين و از طريق وب سايت، هر شخص يا گروه تجاري را مستلزم داشتن يک وب سايت مي کند.

شرکت فناوری اطلاعات متحد از لحظه دریافت نیاز مشتریان خود با ارائه مشاوره های مختلف در زمینه طراحی وب سایت و سایر موارد مربوط به طراحی وب سایت در کنار شما خواهد بود.

شرکت فناوری اطلاعات متحد با امکانات فنی، دانش روز و تجربه چندین ساله در خدمت شما می باشد و وب سایت شما را مطابق نیاز شما با حداقل هزینه طراحی و پشتیبانی می نماید.


انواع سایت ها از نظر ساختار و کاربرد

  • وب سایت های ایستا (Static Website):
وب سایت ایستا مانند یک کاتالوگ الکترونیکی است که وظیفه معرفی مشخصات و ویژگی های ارائه دهند آن را بر عهده دارد. این سایت ها یکبار طراحی می شوند و اطلاعات مورد نیاز توسط خود طراح در داخل آنها قرار داده می شود. برای تغییر در محتوای اینگونه سایت ها به یک طراح وب نیاز است. 
این گونه سایت ها برای افراد، شرکت ها و سازمان هایی مناسب است که حداکثر یک یا دو بار در سال نیاز به تغییر محتوای سایت دارند.  • وب سایت های پویا (Dynamic Website):
سایت پویا علاوه بر داشتن ویژگی های یک سایت ایستا, قابلیت این را دارد که خدمات متعددی را به کاربران ارائه دهد, همانند آپدیت مطالب و ایجاد تغییرات در محتوا توسط مدیر سایت، ارسال ایمیل به صورت خودکار, سفارش و خرید آن لاین و...

  • وب سایت شخصی:
یک وب سایت شخصی از بهترین روشهایی است که از طریق آن دوستان وآشنایان می توانند از زندگی شما مطلع شوند.گزینه های زیر از موارد مورد استفاده در وب سایتهای شخصی می باشند:
- وارد کردن تصاویر و فیلم ها و نمایش آنها به دیگران
- توضیح وبیان تجربیات و نظرات خود با یک وبلاگ.  • وب سایت های انجمنی:
اگر شما علاقه مند به گروهها و انجمن های بخصوصی هستید مثل گروههای هنری، ورزشی، مذهبی و یا هر گروه دیگری، داشتن یک وب سایت یکی از بهترین راههای انتشار و حفظ این علاقه مندی می باشد و همچنین از طریق انجمن می توانید با دیگر اعضای گروه و یا طرفداران خود ارتباط برقرار کنید.


  • وب سایت های تجاری:
یکی از روش های موفقیت در کار و تجارت داشتن یک وب سایت است تجارت شما را رونق می بخشد. شما میتوانید خدمات، سرویس ها و محصولات خود را از طریق وب سایت به مشتریان و کاربران سایتتان معرفی نمایید.داشتن یک سایت "تجاری - اطلاع رسانی" موجب افزایش شناخت، آگاهی کاربران و از همه مهمتر مطرح شدن تجارت شما میگردد.  • فروشگاه آنلاین: 
داشتن یک فروشگاه انلاین یعنی داشتن صدها وشاید هم هزاران مشتری جدید است. امروزه بسیاری از شرکت ها برای فروش محصولات و خدمات خود به صورت مستقیم از وب سایتشان بهره می گیرند. با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین نه تنها در نمایش محصولات و اطلاع رسانی به مشتریان خود موفق شده اید، بلکه مشتریان شما هنگامی که مشغول تحقیق برای خرید محصول دلخواهشان هستند، می توانند آن را سفارش دهند.

جهت سفارش طراحی سایت می توانید با شماره های زیر و یا فرم سفارش آنلاین تماس حاصل فرمایید.
  0912-7005829 021-22287101  
  روند اجرایی طراحی سایت  


تاريخ بروز رساني : چهارشنبه 18/01/95 ساعت 15:31